SEBEZKUŠENOSTNÍ

PŘEDPORODNÍ KURZ

S PRVKY HYPNOPORODU

Prostě rodím

předporodní online i živé kurzy pro těhotné ženy s prvky hypnoporodu v projektu prostě rodím s lektorkami Adélou Lančovou a Kristýnou Beránkovou kojení

SEBEZKUŠENOSTNÍ

PŘEDPORODNÍ KURZ

S PRVKY HYPNOPORODU

Prostě rodím

Komplexní přípravu na porod, šestinedělí a kojení děláme ve třech variantách.

Kurzy jsou obsahově totožné, liší se pouze svým formátem.

5týdenní živý předporodní 

kurz

4450,- Kč

Čas a prostor objevit sílu porodního procesu a technik hypnoporodu teď a tady. Místo pro setkání sama se sebou a svým miminkem.

5týdenní skupinový online 

program

4450,- Kč

Jedinečná možnost projít kompletní předporodní přípravu odkudkoli a přesto v kruhu podobně naladěných žen.

Individuální online kurz s osobními konzultacemi

5450,- Kč

Kurz ušitý vám na míru, kterým můžete projít tak ryhle nebo pomalu, jak potřebujete. S naší osobní podporou nezůstanete sama.

Všechny varianty kurzu můžete absolvovat sama nebo s partnerem. Cena zůstává stejná.

Ideální doba je ve chvíli, kdy vás téma porodu a přípravy na něj začne zajímat a táhnout.

Většina žen toto pociťuje kolem poloviny těhotenství. Ale ani ženy v prvním trimestru, ještě před otěhotněním nebo naopak těsně před porodem, nejsou výjimkou.

Pokud přijdete dříve, můžete se do tématu pomalu ponořit a osvojit si hypnoporodní techniky tak, aby vám u porodu opravdu fungovaly. Díky tomu, že dostanete přístup ke všem přednáškám online, se nemusíte bát, že něco zapomenete.

Ženy, které si přípravu na porod nechávají na konec těhotenství, zase oceňují intenzivní ladění na porodní zážitek v posledních týdnech před narozením miminka. V individuální variantě kurzu můžete postupovat rychlostí, jakou pro sebe právě potřebujete.

Každá z variant má svoje výhody. 

Skupinový pětitýdenní online kurz vám všechny informace velmi pozvolna a tím pádem velmi pevně usadí a pak je tedy dovedete u porodu efektivně použít. Zároveň kurzem procházíte ve skupině stejně naladěných žen a můžete tedy vše sdílet a vzájemně se podporovat. 

Pokud nemáte dostatek času do porodu nebo nerada sdílíte svoje osobní otázky s ostatními lidmi, je pro vás ideální varianta individuálního online kurzu s osobními konzultacemi. Tempo si určujete přesně podle vlastních potřeb a máte k dispozici vybranou lektorku, které můžete důvěřovat a čerpat z jejích zkušeností.

Živý skupinový kurz je ideální variantou pokud vám vyhovuje čas a místo a ráda sdílíte s ostatními ženami. Zároveň se nám ukazuje jako velmi vhodná varianta pro druhorodičky, protože, když už si zajistíte hlídání a vyrazíte na kurz, opravdu vás nikdo nebude rušit a užijete si tento čas jen se svým miminkem v bříšku.

Pokud ohledně varianty váháte, nebojte se ozvat. Rády vám pomůžeme vybrat tu nejlepší variantu právě pro vás..

 

těhotná žena prostě rodím skupinové i individuální živé nebo online předporodní kurzy s Kristýnou Beránkovu a Adélou Lančovou, lektorkami a dulami České asociace dul

Termíny všech kurzů

Typ kurzuNázev kurzu a termínLektor a místo konáníPřihlášení
INDIVIDUAL
ONLINE
Prostě rodím - sebezkušenostní předporodní kurz
kdykoliv
Adéla Lančová
online
INDIVIDUAL ONLINE
Prostě rodím - sebezkušenostní předporodní kurz
kdykoliv
Kristýna Beránková
online
SKUPINOVÝ
ŽIVÝ
Prostě rodím - sebezkušenostní předporodní kurz
6.6. - 4.7. 2024, čtvrtky 14.30 - 17.00
Adéla Lančová
Praha 4 - Pankrác, Pikrtova 5.
SKUPINOVÝ
ŽIVÝ
Prostě rodím - sebezkušenostní předporodní kurz
středa 12. 6. a pondělky 17.6, 24.6, 1.7., 8.7., vždy 16:00– 18.30
Kristýna Beránková
Brno, Orlí 17, Brána ke zdraví
SKUPINOVÝ
ŽIVÝ
Prostě rodím - sebezkušenostní předporodní kurz
29.8. - 26.9. 2024, čtvrtky 14.30 - 17.00
Adéla Lančová
Praha 4 - Pankrác, Pikrtova 5.
SKUPINOVÝ
ŽIVÝ
Prostě rodím - sebezkušenostní předporodní kurz
23. 9. - 21. 10., pondělky 16:00 - 18:30
Kristýna Beránková
Brno, Orlí 17, Brána ke zdraví
SKUPINOVÝ
ŽIVÝ
Prostě rodím - sebezkušenostní předporodní kurz
31.10. - 28.11. 2024, čtvrtky 14.30 - 17.00
Adéla Lančová
Praha 4 - Pankrác, Pikrtova 5.
SKUPINOVÝ
ONLINE
Prostě rodím - sebezkušenostní skupinový online program
otevíráme dle zájmu
Kristýna Beránková a Adéla Lančová
online
vstup do
ONLINE ZÁZEMÍ
Pouze pro absolventky našeho kurzu
přístup na 9 měsíců
bez konzultací - možno domluvit
online

Co o kurzu řekly jeho účastnice?

Nejsem žádná lesana, jen chci být laskavá ke svému tělu a své duši

"Čekám první mimčo, takže přínosem bylo všechno, informace jsem vlastně neměla žádné, byla jsem ráda za ucelené informace na jednotlivá témata i za jejich rozdělení, doporučení, typy atd… Ještě je potřeba hodně osvěty, protože hodně lidí na hypnoporod nahlíží jako na čarokouzla... Už teď musím občas nastínit co to je, proč z toho všeho mám dobrý pocit a že rozhodně nejsem žádná lesana, jen chci být laskavá ke svému tělu a své duši."

na přání nezveřejňujeme jméno

Síla myšlienok je obrovská!

"Po prvom vyvolávanom porode, ktorý nedopadol tak ako som si priala, som hladala niečo , čo mi pomože porodit druhé dietatko inak, krajšie a bez obáv či strachu z porodu. Vďaka afirmáciam a relaxácii bolo moje telo prepojené s myslou a bolesti jsem nevnímala ako velké zlo či utrpenie, ale ako vzrušujúcu cestu mojho dieťatka do mojho náručia.Celý řas som bola s dieťatkou prepojená a uisťovala som seba aj moje dieťatko, že nám to ide krásne. Bol to rýchly, len 5ti hodinový porod od prvej kontrakcie. Synček mal 4030 g, bolo to ku koncu náročné, ale aj skutočne krásne. Taký malý zázrak. Každej žienke prajem taký rýchly a bezproblémový porod. Vďaka eště raz za každé video. Síla myšlienok je obrovská!"

Denisa Lovásová

Nové pro mě bylo, jak jsou naše těla dokonalá a báječná

"Přestože jsem kvůli ceně dlouho přemýšlela, zda kurz zakoupit a ubrat z rozpočtu na dětský pokoj, jsem ráda, že jsem tak nakonec udělala... Když jsem se dozvěděla, že hypnoporod vlastně míří k co nejpřirozenejsimu zrození, začalo mě to opravdu zajímat. Nové pro mě byly více méně všechny "fyziologické pochody" během porodu. To, jak jsou naše těla dokonalá a báječná. Do té doby jsem o porodu věděla hlavně to, že je třeba jet do nemocnice, vydržet neskutečnou bolest a nějak to přežít. Kurz jsem začala doporučovat, ještě než skončil a budu doporučovat dál. Snad brzy budu moc přidat i zážitek z vlastního krásného porodu."

na přání nezveřejňujeme jméno

chcete být s námi v kontaktu?

Pokud vás zajímá Hypnoporod a vědomá příprava k porodu, zveme vás do fb skupiny Porod před námi. Zde můžete v bezpečném prostoru získávat informace a sdílet své zkušenosti.

Chcete od nás občas dostávat novinky?

Zanechte nám svůj mail a my vám občas pošleme něco, co by se třeba mohlo hodit.