Zásady ochrany osobních údajů  

Kdo jsme

Jsme akreditované lektorky předporodní přípravy technikou HypnoPorod® Michaela Klementová, Adéla Lančová a Kristýna Beránková sdružené ve společném projektu prosterodim.cz.

 

Ochrana Vašich údajů je pro nás velmi důležitá a proto plně probíhá v souladu s GDPR. Zpracování Vašich osobních údajů tedy probíhá v souladu s obecně závaznými právními předpisy, zejména Nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

 

Naším cílem je Vám co nejvíce pomoci na Vaší cestě ke klidnému a bezpečnému porodu. To vše samozřejmě na základě Vašeho souhlasu.

 

Osobní údaje tedy budou zpracovávány za těmito účely:

  • Abychom Vám mohly pomoci s tím, co byste rády prožily, tedy klidný a bezpečný porod.
  • Abychom Vás mohly informovat o svých kurzech, knihách a dalších produktech, které by Vás mohly zajímat.

 

Jaké osobní údaje potřebujeme k tomu, abychom Vám mohly na Vaší cestě za klidným porodem efektivně pomáhat?

Potřebujeme Vaši e-mailovou adresu, jméno a v některých případech i datum porodu.  

 

Jak budeme Vaše údaje využívat k tomu, abychom Vám pomohly?

Budeme Vám zasílat e-maily se zajímavými informacemi s HypnoPorodní tématikou, blogovými články na téma porodu a také Vás budeme pomocí e-mailů informovat o našich kurzech a elektronických knihách.

 

Pomocí cookies (krátkých textových souborů uložených do Vašeho počítače) Vás pak budeme o všem důležitém (nový článek, nový termín kurzu, nový e-book) informovat na sociálních sítích.

 

Vaše údaje jsou v bezpečí!

Vaše údaje nebudou nikdy poskytnuty třetí straně. Stejně jako Vy nemáme ani my rády spam a tak všechny e-maily, které od nás můžete dostat, jsou opatřeny odhlašovacím odkazem. To pro případ, že byste si již nepřály od nás dostávat žádné další zprávy.

 

Kdo přesně shromažďuje Vaše údaje?

Údaje shromažďují lektorky webu prosterodim.cz – Michaela Klementová, Adéla Lančová a Kristýna Beránková.

 

V případě, že použijete odhlašovací odkaz nebo napíšete na některý z našich e-mailů informaci o tom, že si nepřejete dostávat žádné další zprávy, dojde k trvalému smazání Vašich osobních dat.

 

Jak dlouho budeme uchovávat Vaše osobní údaje?

Pokud přidáte k našim článkům komentář, komentář a jeho metadata budeme uchovávat po dobu neurčitou. Údaje budeme uchovávat za účelem automatického rozpoznání a schválení všech následných komentářů, místo jejich držení ve frontě moderování.

 

Pokud máte na tomto webu účet nebo jste zde přidaly komentáře, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytly. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o Vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinny uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.